Items: 0 - 0.00 EUR
Latviešu
English
Russian
Deutsch
Polish
Lithuanian
Hungarian
Spanish

Pagalba klientams

Savo klientams teikiame aptarnavimo paslaugą ir suteikiame 90 dienų garantiją visiems gaminiams.

Prekių užsakymas
Projektoriaus lempą galite įsigyti mūsų interneto parduotuvėje. Nurodykite pristatymo adresą, automatiškai apskaičiuosime pristatymo kainą, kuri paprastai siekia iki 20,00 EUR Europos Sąjungos ribose.

Pristatymo kaina bus nurodyta įrašius galimą pristatymo adresą.

Patvirtinimas, kad užsakymas gautas
Užpildę užsakymą mūsų interneto parduotuvėje, gausite patvirtinimą el. paštu su informacija apie gaminį (-ius), kuriuos esate pirkę, kainą ir pristatymo adresą. Išsiuntę užsakymą pateiksime informaciją apie siuntinio pristatymo būseną. El. paštu gausite užsakymo numerį kurjerių pašto sistemoje.
(!) Jeigu esate švietimo srities ir valstybinės įstaigos atstovas arba norėtumėte pirkti 2 ir daugiau lempų, prašom su mumis susisiekti (nuoroda į formą), kad mes galėtume jums pateikti specialius pasiūlymus.
Jeigu norite papildomos informacijos, rašykite mums info@lemposprojektoriams.lt

Mokėjimai
Klientams garantuojame galimybę atsiskaityti mokėjimo kortele, per PayPal sistemą arba mokant pagal pristatytą sąskaitą faktūrą pervedimu į bendrovės sąskaitą. Mokėjimo būdą galėsite pasirinkti pirkdami. Pasirinkę mokėti pervedimu į bendrovės sąskaitą, turėsite užpildyti paraišką ir el. paštu gausite  sąskaitą su rekvizitais.

PVM 0 pro. taikymas
PVM netaikomas tada, kai jūsų bendrovė yra registruota kaip PVM mokėtoja. Prašom nepamiršti ir nurodyti savo PVM mokėtojo kodą.

Privatumas ir saugumas
Bendrovė įsipareigoja visus naudotojų duomenis, gautus iš pirkėjų registruojantis, nepaviešinti ir saugoti laikydamasi griežčiausių duomenų apsaugos normų. Smulkiau apie tai skyriuje Privatumas.

Norėdami užtikrinti saugų atsiskaitymą internetu, naudojame pasaulyje žinomiausią duomenų šifravimo programos COMODO SSL saugumo sertifikatą, užtikrinantį aukščiausią – 256 bitų duomenų šifravimo algoritmą.

90 dienų garantiją
Savo klientams, pirkusiems lempą, suteikiame 90 dienų garantiją. Šis 90 dienų laikotarpis skaičiuojamas nuo sąskaitos faktūros išrašymo dienos. Jeigu kuris nors gamintojas teikia ilgesnę nei 90 dienų garantiją, mes ją automatiškai suteiksime ir savo klientams. Garantija taikoma atvejams, kai gaminys buvo pažeistas gamybos proceso metu.
Grąžinant gaminį būtina parašyti el. laišką adresu info@lemposprojektoriams.lt ir laisva forma nurodyti informaciją apie bendrovę, įsigytą gaminį, aplinkybes, kuriomis buvo nustatyti gaminio pažeidimai. Gavę laišką el. paštu mes išsiųsime tolimesnius nurodymus, kokių priemonių imtis, ir kaip grąžinti gaminį. Siuntimo išlaidos nekompensuojamos.

Prašom atsižvelgti į tai, kad garantija negalioja, jeigu:

  • projektoriaus lempa sugadinta netinkamai ją eksploatuojant (projektorius buvo išjungtas iš srovės šaltinio nepasibaigus atvėsimo laikotarpiui, projektorius buvo trankomas ir pan.);
  • projektoriaus lempa pažeista pristatymo metu. Jeigu gavę gaminį matote, kad pakuotė yra pažeista, privalote tai pažymėti gavimo akte. Kadangi naudojamės tik patikimų partnerių (UPS ir DHL) paslaugomis, tokia tikimybė labai menka.