Items: 0 - 0.00 EUR
Latviešu
English
Russian
Deutsch
Polish
Lithuanian
Hungarian
Spanish

Apie mus

Esam garso ir vaizdo technikos ekspertai, šioje srityje dirbame jau 16 metų – nuo 2000-ųjų. Parduodame projektorius ir kitą garso ir vaizdo techniką, rengiame įvairius sprendimus ir konsultuojame klientus.

Atidarėme projektorių lempų interneto parduotuvę, kad būtų patogu ir mums, ir klientams. Mes garantuojame mažas kainas, nes parduodame labai daug lempų, o klientas sutaupo pirkdamas ir įrengdamas (nes projektoriaus lempą galite pakeisti patys). Mes stebime rinkos tendencijas ir garantuojame geriausias originalių lempų kainas.

Pakeisti projektoriaus lempą iš tiesų paprasta – užsisakykite internete, jums bus pristatyta į namus ar biurą, pakeisite vos per 10 minučių. Šis pagrindinis darbas – standartinė manipuliacija, nereikia serviso specialisto pagalbos. Žinoma, jeigu būtina pagalba, galite susipažinti su lempos pakeitimo instrukcija projektoriaus techninėje dokumentacijoje. 

Mes parduodame tik originalias projektorių lempas! Siūlome ir komplektus (lempą kartu su korpusu), ir tik pačią lempą (lemputę). Parduodame lempas tiesiogiai iš gamintojo: pasirinkite iš daugiau negu 5 000 DLP ir LCD projektoriams skirtų, asortimentas reguliariai papildomas naujais ar modeliais, kai tik jie pasirodo. Siūlome ir žinomų gamintojų: Panasonic, Benq, Epson ir kt., ir ne tokių populiarų modelius. Su visu gamintojų sąrašu galite susipažinti čia. Projektorių lempoms teikiama 90 dienų garantija!

Pirmiausia pristatome užsakymus privatiems asmenims ir bendrovėms Europos Sąjungoje, bendradarbiaujame su UPS ir DHL, teikiančiomis kurjerių pašto paslaugas. Pristatome užsakymus ir už Euro zonos ribų. Šiuo atveju pats klientas turėtų pasirūpinti muitinės formalumų sutvarkymu. Garantuojame tiesioginį pristatymą iš sandėlio per 48 valandas.

Atsiskaitymo sąlygos labai patogios. Siūlome pasirinkti tinkamiausią būdą: pervedimą į banko sąskaitą, atsiskaityti mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą. Norėdami užtikrinti saugų atsiskaitymą internetu, naudojame pasaulyje žinomiausią duomenų šifravimo programos COMODO SSL saugumo sertifikatą, užtikrinantį aukščiausią – 256 bitų duomenų šifravimo algoritmą.

(!) Nepavykęs susirinkimas darbe, vakarėlis su draugais žiūrint dideliame ekrane nuotraukas ar filmus. Taigi, jei įtariate, kad projektoriaus lempa artimiausiu metu gali perdegti, dabar pats laikas ją užsisakyti.

Daugiau apie gaminius

Specialios kainos, užsakant 2 ir daugiau lempų